Федерація футболу Павлоградського району провели кубок міського голови м.Павлоград!!!
Кубок розіграли в один день.Приймали участь команди які завоювали кубки зимового чемпіонату Павлоградського району з футзалу,а саме:
- АГРО-КМР
- ПалоградЗерноПродукт
- Бочка
- Поліція

В фіналі зійшлися ФК Бочка — ФК АГРОКМР
Переможець ФК АГРОКМР!!!
Всі учасники були нагороджені дипломами!
Чемпіон отримав перехідний кубок!
- Кращий воротар — Колесник Геннадій ФК Бочка
- Кращий бомбардир — Плачко Петро ФК АГРОКМР
Дякуємо керівнику Федерації Павлоградського району Єрмакову Олександру,який захищає нас від ворога в лавах ЗСУ,за розвиток футбола в нашому регіоні!!!
Подяка організатору Дем’янику Юрію!!!
Дуже велика подяка нашим Героям ЗСУ!!!
















