23 квітня в Павлограді стартує новий чемпіонат з футболу серед команд 2011-2012 років народження.
Ігри відбуватимуться щотижня.
У чемпіонаті візьмуть участь такі команди:
- Тайфун (Петропавлівка)
- Космос
- Скіфи
- Лайм
- Фенікс 1
- Метеорит 1
- Фенікс 2
- Метеорит 2
- ДЮСШ Скіфи
Запрошуємо всіх любителів футболу підтримати юні таланти.





