25 квітня в Павлограді стартує довгоочікуваний чемпіонат з футболу для юнаків 2013-2014 р.н.
Ігри відбуватимуться 1 раз на тиждень, щочетверга, початок о 15:00.
У турнірі візьмуть участь такі команди:
- ДЮСШ Юр’ївка
- Скіфи
- Лайм
- Фенікс
- Метеорит 1
- Метеорит 2
- Шахтар (Першотравенськ)
Матчі обіцяють бути напруженими та видовищними. Запрошуємо всіх любителів футболу підтримати юних спортсменів.





