Закінчився дитячий чемпіонат міста Павлоград з міні-футболу 2007-08г.р.
Чемпіони !!!!!!!! ФК Скіфи!
Заслужили хлопці золото і по грі і по результату !!!!
Срібло взяли хлопці з команди Космос-Прометей
Бронзу вибороли хлопці з команди ДЮСШ Юр’ївка!
Нагородження кращих гравців турніру





